Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Odp.:výměna motoru (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:výměna motoru
jas361 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
výměna motoru 14 Years, 6 Months ago Karma: 0  
Prosím tě je možno provést legálně výměnu motoru z jawy 250/ 592 na jawa 250/ 353. Jde o to, že v TP mám výmaz motoru a chtěl bych na 592 rám nasadit motor z 353. Jestli nebude problém na technické kontrole. Díky.

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Karlos (Uživatel)
Nikdy to neni dokonalý
Gold Boarder
graphgraph
ICQ#: 288-004-902 Pohlaví: Muž karlos884 Místo: Horní Slavkov Nrozeniny: 1988-12-15
Odp.:výměna motoru 14 Years, 6 Months ago Karma: 1  
jestli ti to přepíšou na úřadě tak to problem neni ale rači se zeptej na STK tam by mohli vědět co a jak

Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Odp.:výměna motoru 14 Years, 6 Months ago Karma: 12  
V tomto případě tě musím zklamat! Číslo motoru sice máš vymazané, ale na STK musí neustále souhlasit tip motoru! To je ve tvém případě tip 592 a to je 250. I kdyby jsi nalrásně číslo motoru na té 353 vybrousil, tak na té technické nejsou žádní idioti (ikyž mi to tak někdy připadá) a poznají, že se nejedná o dvěstěpadesátku kývačku. Rozdílů mezi kývačkou a panelkou je dost. Jinak pokud zjistí, že bylo vybroušeno číslo, tak mají svoje metody, jak zjistit co tam bylo za číslo a jestli chceš mít problém ještě s policajtama, tak to zkus velmy nepříjemné

Poslední editace: 21/05/2008 12:14 Od koho Uďa.

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
libor551 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:výměna motoru 12 Years, 11 Months ago Karma: 0  
vloni jsem řešil stejný problém a jde to jednoduše vyřešit.stačí napsat žádost do podniku JAWA Moto spol. s.r.o Brodce 35, 257 41 Týnec nad sázavou. tel.00420 317 720 156. poslali mi potvrzení s kterým jsem šel na policajty a bez problémů mi to přepsali, možná to už máš vyřešené náhodou jsem to tady četl

Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB