Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Odp.:Re:přepis motoru (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Re:přepis motoru
voj99 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:přepis motoru 12 Years, 2 Months ago Karma: 0  
stálo to nějaké peníze ten přepis motoru? a nevíte jak je to s rámem? za ten se platí taky?

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Odp.:přepis motoru 12 Years, 2 Months ago Karma: 12  
Za výmaz čísla motoru jsem tušim platil 100 Kč, ale je to už dlouho, tak to nevim přesně. Jinak s rámem neuspěješ. Na rámu je tzv VIN a ten musí souhlasit s dokladama. V tomhle případě ti nezbude nic jiného, než vzít brusku a zahrát si na zloděje. Nebo opravovat starej rám.

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
basista.jiri@seznam.cz (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Re:přepis motoru 11 Years, 9 Months ago Karma: 0  
MLUVITE TADY O DVOU VĚCECH VÝMAZ MOTORU A NEBO VÝNĚNA MOTORU VÝMAZ ZNAMENA ŽE JE ČÍSLO MOTORU VYMAZANE TAK NEPOTŘEBUJE OUŘADA VĚDĚT CO TAM DAM A VÝNĚNA ZNAMENA ZAPSANI ČISLA DRUHEHO MOTORU A TO OUŘADE CHCE SMLOUVU O NABYTI MOTORU TAK TO JE ZDRAVI JIRKA

Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Odp.:Re:přepis motoru 11 Years, 9 Months ago Karma: 12  
To Basista : Máš pravdu, jedná se o dvě věci na sobě nezávislé, ale dají se vyřešit obě stejně. Pokud vyměňuji motor a mám jej stále zapsaný pod výrobním číslem v TP starý motor, provedu výmaz čísla motoru a případnou výměnu již neřeším. Řeším jen jestli je tip nového motoru shodný se starým. Pak mi odpadá i zapisování jiného čísla motoru. Co se týče úřadu, pokud provádím výmaz čísla motoru zároveň s výměnou, je úředník povinen se mě zeptat, jakým způsobem jsem nabyl tento díl. Na technické kontrole totiž kontrolují číslo motoru s evidencí odcizených vozidel. Proto se i na nových motorech stále seriové číslo objevuje, jen už není zapsané v TP

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB