Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
MOTOSRAZ (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 1
TÉMA: MOTOSRAZ
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
MOTOSRAZ 14 Years, 5 Months ago Karma: 12  
Vážení přátelé!!!
Všechny vás srdečně zvu na již čtvrtý ročník Motosrazu Unčovice. Tato akce která je pro všechny příznivce motocyklů všech značek a kubatur se koná ve dnech 22.6. - 24.6.2007.
Čeká na vás spousta dobré hudby, pití, jídla, soutěží s hodnotnými cenami a samozřejmě spanilou jízdou.
Vstupné je 150,- Kč na všechny tři dny, ubytování je zajištěno ve vlastních stanech hned vedle pódia.
Více informací na www.motosraz-uncovice.unas.cz nebo kontakt na pořadatele
Benes Franta@seznam.cz<br><br>Příspěvek editován: Uďa, v: 13/05/2007 22:52

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Re:MOTOSRAZ 14 Years, 4 Months ago Karma: 12  
Vážení přátelé dvou kol! Termín víše zmíněné akce se blíží a já osobně jsem zvědavý, koho uvidím na srazu. Rád si s vámi všemi pokecám a vyměním zkušenosti! Těším se na viděnou Uďa
PS : na fotce je můj stroj a moje maličkost, to abychom se našli!!

Příspěvek editován: Uďa, v: 13/06/2007 13:38<br><br>Příspěvek editován: Uďa, v: 13/06/2007 13:40

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
snad se to s tou fotkou konečně povedlo

Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Vážení přátelé! Je mi jasné, že o výkendu pršelo a že nekteří z vás to mají hodně daleko! Přesto mě mrzí, že se nikdo s vás neobjevil!
Tkže, abyste jen věděli o co jste přišli!! Na vyjížďce bylo 109 strojů. Jela se trasa asi 30 Km a po nové cestě. 4eských strojů tam bylo málo a proto mohli všichni majitelé japonskech mixérů tvrdit, ža český stroje nic nevydrží. Pokud se budete chtít podívat na fotky, budou na stránkách motosrazu, které jsou napsané na pozvánce!
Zatím ahoj a příští rok se doufám uvidíme!

Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB