Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Odp.:svařování nádrže (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:svařování nádrže
strig (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
svařování nádrže 15 Years, 9 Months ago Karma: 0  
zdarec...rozdělával sem mašinu...konkrítně Čezetu 175/501 skůtra...no a oddělával sem nádrž...mno...zkrátka při povolování šroubů dva normálně prdli..hned u nádrže...tak se chcu optat,jestli se to dá nějka svařit....prej to buchne aji když tu nádrž zaplním vodou...takže co s tím??? sou to jen žvásty?? poraďte prosím..díkec

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Pida (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Re:svařování nádrže 15 Years, 9 Months ago Karma: 0  
Zdravím,znám kamaráda který takhle vařil nádrž a měl jí zaplněnou vodou a nic se nestalo ale řešil jiný problém jak jí pak dokonale vysušit aby se mu nesmýchala voda později s benzínem mno a sušil jí fénem no já si myslím že to nebouchne a vysvětlím proč.Benzín sám o sobě v uzavřené nádobě není výbušný jen hořlavý a až při určitý směsi se vzduchem kdy je v nádrži hodně benzínových par pak je to výbušné.Dám příklad mám kamaráda který vydělával prachy na sázkách že hodí vajgla zapálenýho do nádrže mno a měl vždy více jak 4/5 nádrže a nebouchl.Nedoporučuju to zkoušet je to hazard!!!!!!Jen jsem to připoměl jako že opravdu benzín sám o sobě nebouchá jen jeho páry.A co se týče vaření nádrží tak když se naplní vodou tak to jde.Mno a jestli tam máš malou dirku a neutrh se ti zrovna držák tak se prodávají speciální priskyřice a tím se to nechá zalepit a nemusí se vařit.

strig (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Re:svařování nádrže 15 Years, 9 Months ago Karma: 0  
dík moc...já tam nemám díru..já k té nádrži potřebuju přivařit původní 2 šrouby....

Jawaman77 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Re:svařování nádrže 15 Years, 8 Months ago Karma: 0  
Zdravim - jak jiz bylo zmineno - nadrz staci naplnit vodou a nic. Bez vody nemusi bouchnout, ale je to mozny. " Bouchnout " je vsak spatne slovo - z vicka vyslehne plaminek, a jeho sily vymsti nadrz druhym smerem....taky sme to parkrat se znamym svarecem delali....

Kulantny (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:svařování nádrže 7 Years, 4 Months ago Karma: 0  
Já jsem tohle řešil také, ale že bych měl nádrž nijak poškozenou, ale když jsem ji nechal opískovat, tak byla jak ementál. Koupil jsem si tu motorku, že si ji zrenovuji, ale tohle byl trochu težší úkol. Nakonec jsem u známého v práci zahájili opravu na robotické svářečce http://www.arc-robotics.cz/svarovaci-bunka.html a nádrž byla zachráněna. Už se pak jen přebrousila, zakytovala, nastříkala, napustila se voda a vše ok.

Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB