Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
přepis (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: přepis
Karlos (Uživatel)
Nikdy to neni dokonalý
Gold Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
ICQ#: 288-004-902 Pohlaví: Muž karlos884 Místo: Horní Slavkov Nrozeniny: 1988-12-15
přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 1  
Když mám motorku bez papírů a chtěl bych jí doatat na papíry řekněme že seženu samotný TP. Stačí to??? Můžu nechat přepsat všechny výrobní čísla v TP??? Kde bych mohl zjistit jestli neni něco kradený (motorka nebo TP)

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Re:přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 12  
Velký TP ti na přepis stačí, ale mosíš nejprve provést tzv. přestavbu, kde bude změněno číslo rámu v TP a bude proveden výmaz čísla motoru. Pak musíš ještě projít technickou. Ostatní jako malý OTP dostaneš potom při přepisu.

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
Karlos (Uživatel)
Nikdy to neni dokonalý
Gold Boarder
graphgraph
ICQ#: 288-004-902 Pohlaví: Muž karlos884 Místo: Horní Slavkov Nrozeniny: 1988-12-15
Re:přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 1  
Díky já jen, že mi někdo říkal že musim mít i štítek od původní motorky jinak mi to nepřepíšou, ale to mi neni jasný proč. Jen nevim jestli přestavbu můžu nahlásit já nebo ten na koho je to napsaný?? Musim vědět číslo motoru a rámu když chci nahlásit přestavbu?? To se asi hlásí na úřadě a né jak mi někdo říkal na STK. Nevíte někdo kde mám hledat číslo rámu na jawě 90??

Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Re:přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 12  
číslo motoru nepotřebuješ, protože se udělá výmaz čísla motoru. Potřebuješ novej štítek (nepopsanej), kterej se normálně dá koupit. Jinak číslo rámu je vyražené na každé kostře. Udělat přestavbu musíš asi dělat ty, protože nemáš technickou, tak ti nikdo vozidlo na tebe nepřepíše že! Na ten čistej štítek poto vyrazíš číslo, které bude v techničáku, ale až po domluvě s úřadem.

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
boss (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Re:přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 0  
No jestli jsou ty papiry odhlaseny, tak to bude trosku slozitejsi, protoze aby to na tebe mohli prihlasit, tak musis mit evidencni kontrolu, jelikos te nebude tedka sedet cisla, tak te to neprojde. A s tym vymazem cisla motoru, je to tak ze to jde provest, az pri prihlaseni neboo po nem, ale prihlasit to muzes az po evidencni kontrole, coz ti neprojde.Z toho plyne ze kdyz to neni prihlaseny tak myslim nemuzes ani prestavovat.

boss (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Re:přepis 14 Years, 10 Months ago Karma: 0  
jo jeste jsem si vzpomnel, takova rada. Chce se to poradne poinformovat na urade a nejlip i u nekoho kdo se tym trochu zabyva. Me se totiz napriklad stalo, ze sem se byl ptat na urade, jestli staci k prepisu cestny prohlaseny....., no tak me rekli ze vsechno v pohode. No a pak jsem tam prisel uz na prepis, a ta zenska me s tym poslala do pr... A to bylo na jedny uradu.

Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB